Kenwood FP 270

Regulácia rýchlosti
Ovládanie
mechanické-gombíkové
strieborná

• Stroj je perfektný, poznám Kenwood, už som kupila u Vás vyššiu radu, ale nakolko príslušenstvo nie je možné k nemu zakúpiť tak som bola nútená kúpiť tento stroj lebo obsahuje časť ktorú nemôžem používať.
    • Skoda, že sa neda obješdnávať príslušenstvo k výrobkom spred dboch rokov napríklad.

Skúsenosti s Kenwoodom mám tie najlepšie lebo má dobrý výkon,je to kvalitný stroj, jednoducho je to viac ako dobrá značka.

Je určený zvlášť pre náročného spotrebiteľa.Bola to dobrá kúpa.

• + ľahko skladovateľný,
    • + ideálne vybavenie prakticky všetko bežne používané,
    • + univerzálny, relatívne malý motor,
    • + dizajnovo neruší ani pri stálom položení na linke
    • + sklenná nádoba mixéra i drviča
    • + dobrá cena v porovnaní s možnosťami a vyhotovením
    • + pulzný režim
    • - pri vkladaní nástavcov to niekedy ide ťažšie, značky na správnu orientáciu nie sú dostatočne výrazné
    • - iba dva rýchlostné stupne
    • - nie je riešené uloženie zvyšného prípojného kábla
    • - chýba pomôcka na odkladanie sekacích nástavcov

- výborná voľba v pomere cena/výkon/ponúkané možnosti
    - veľmi dobre riešený motor, ktorý nezaberie veľa miesta (jeden z hlavných plusov, ktorý rozhodol o kúpe práve tejto zostavy)
    - ak by bol pridaný i nástavec na mletie bolo by to už nadštandardné vybavenie
    - prakticky všetky komponenty je možné umývať v umývačke riadu
    - materiál je príjemný na dotyk a ľahko sa umýva i ručne
    - je to prvý kuchynský prístroj, ktorý si obľúbili i moje dospievajúce deti a hlavne ho používajú

- celkovo veľká spokojnosť s funkčnosťou, spracovaním i využitím, skutočný pomocník, ktorý nemá ambície byť iba ďalším dekoračným doplnkom kuchyne

Je to výkonné a malé zariadenie so všetkým potrebným do kuchyne. Som veľmi spokojný!

Príkon

• Rozmery (cm): 17.5 x 20 x 20
  • Rýchlosti: 2 + Pulz
  • Nerezové nože: áno
  • Výkon: 750W
  • Priestor pre uloženie kábla: áno
  • Jednotlivé části je možné umývať v umývačke riadu: áno
  • Bezpečnostná poistka: áno
  • Protišmykové nožičky: áno
  • Stierka: áno
  • Kapacita - mixér: 1.2L sklo
  • Pracovná kapacita nádoby (suché suroviny): 1.2kg
  • Pracovná kapacita nádoby (tekutiny): 1.2L
  • Veľkosť mísy: 2.1L

Je určený zvlášť pre náročného spotrebiteľa.Bola to dobrá kúpa.

• + ľahko skladovateľný,

- výborná voľba v pomere cena/výkon/ponúkané možnosti
    - ak by bol pridaný i nástavec na mletie bolo by to už nadštandardné vybavenie
    - prakticky všetky komponenty je možné umývať v umývačke riadu
    - materiál je príjemný na dotyk a ľahko sa umýva i ručne

• maly sikovny, lahko sa umyva,rychly, denne pouzívam
    • mohol by byt stabilnejsí pri mixovaní ostávaju kusky ovocia v koktaili,ale aj tak vyborne napení nápoj

vybrala som si preto, lebo má vsetky funkcie ktoré potrebujem.mám tento produkt asi 2 mesiace,vsetko pouzívam, vsetko odskusané okrem mletia masa.bojím sa, ci to zvládne.ale velmi som si ho oblubila,denne na nom pracujem, uz nic nekrájam rucne,stroj mi urobí za momentík a krásne, odpad je mensí ako ked struham. aj jednu cibulu tam hodím, krásne poseká, umyje sa, jedna radost.jednoducho milujem ho. len aby som sa z neho dlho tesila. som vybavená aj inymi masinkami v domácnosti a dobrymi, ale na malé mnozstvá je to perfekt.

• prišla aj stierka;D:D
    • slušná výbava za dobrú cenu
    • sklené nádoby blendru aj mlynčeka na koerenie
    • odšťavňovač a lis citrusov:)
    • príjemný a spratný design, nezaberie veľa miesta
    • pri odšťavňovaní ho treba často čistiť, keďže nemá zasobník, ale tak je to robot, nie primárne odšťavňovač
    • lis na citrusy by mohol mať nižší stupeň otáčok

Okrem menšieho mlynčeka na korenie odskúšané všetko, výkon výborný, množstvo príslušenstva je podľa mňa plus, ak chce niekto iba drtivý mlynček, nekupuje si robot;D
    Je pravda že pri strúhaní ostávajú menšie nepostrúhané kúsky, ale nie väčšie akoby som odhodil pri ručnom strúhaní, za ušetrený čas to stojí:)
    Vhodný do normálnej domácnosti, zvládol už varenie pre 11 ľudí, takže ok.
    Používam ho denne, najme na citrusy a blender a som spokojný:)

• , zakúpené v lacne-nakupy.sk

• pomer cena, príslušenstvo, dizajn
    • chýbala stierka v balení a pri vyšších otáčkach trochu cítiť motor

zatiaľ som neodskúšala všetky nadstavce,ale mixér ok, strúhanie pri jemnom strúhaní zostávajú malé nepostrúhané kúsky hlavne zemiakov, odšťavovač ok

• Dizajn
    • drtivý mlynček je len na parádu , po 20 sec. drvenia ľanového semena sa spiekli plasty pri nožoch. Ostatné funkcie som ani neskúšal. Privaľa zbytočností v balení.

Dizajnovo je pekný ,ale zbytočnosti ,ktoré sú v balení sú skôr len do počtu . Namiesto toho mohli byť použité kvalitnejšie materiály aj na úkor toho ,že robot bude mať menej funckií.

• , zakúpené v HEJ.sk

• zaberie málo miesta na prac.ploche
    • zatiaľ nič

o.k.za super cenu

• cena, funkcie, vzhľad
    • hlučnosť

odporúčam tento produkt

• , zakúpené v HEJ.sk

super pomer kvalita a rozsah prislusenstva / cena