Sencor STM 3700WH

Viacúčelový kuchynský robot, ktorého systém dokáže hravo miesiť, miešať a šľahať. Chcete namlieť mäso, vyrobiť cestoviny, nasekať kapustu, vyšľahať bielky či urobiť domáce klobásy?...
Doprava 4 €,Na sklade
Garantovaný nákup z BScom s.r.o.

Na sklade • 1 variantZdarma3 199 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma113 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €10 026 neoverených recenziíShop roka 2022 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantZdarma97 % • 5 453 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4,8 €37 neoverených recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,5 €97 % • 31 657 recenziíShop roka 2022 - VíťazĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant% Zľavový kód2,4 €95 % • 84 239 recenziíUdržateľný e-shopĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant3,5 €90 % • 8 163 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,39 €96 % • 760 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant4 €98 % • 495 recenziíĎalšie informácie
Do týždňa • 1 variant13 neoverených recenziíĎalšie informácie
Do 3 dní • 1 variant4,9 €3 831 neoverených recenziíĎalšie informácie

Kuchynský robot Sencor STM 3700WH má 5,5 litrovú nerezovú nádobu, celokovové prevody, sklenenú mixovaciu nádobu a transparentné veko misy s plniacim otvorom pre jednoduché pridávanie ingrediencií v priebehu mixovania. Planetárny systém miesenia, miešania a šľahania zaručuje bezzvyškové premiešanie obsahu misy a umožňuje spracovanie 100 % surovín. Môžete využiť aj funkciu Pulse alebo regulovať rýchlosť otáčok (pre nastavenie optimálnej rýchlosti). Sencor nezabudol ani na bezpečnostné prvky - nájdete tepelnú poistku proti prehriatiu, aretačnú poistku v hornej polohe výkyvného ramena a protišmykové nôžky zabraňujúce pohybu robota pri používaní.

Som viacúčelový kuchynský robot od Sencoru s 18 nástavcami

V kuchyni dokážem zastať každú prácu na jednotku a k tomu ušetrím veľa miesta! Nahradím totiž prácu za niekoľko kuchynských robotov.

Miesenie

• , zakúpené v Alza.sk

• cena?
    • slabý výber strúhadiel na zeleninu, zemiaky tam nenastrúham

• Nekvalitný výrobok, po roku odišiel

Zatiaľ som s produktom spokojná. Spĺňa moje požiadavky.

Miesenie
Ovládanie
mechanické-gombíkové
biela

Mám tri výstupové konštrukcie, vďaka ktorým toho toľko dokážem

Miesim, stieram, tvarujem, šľahám, miešam, sekám, krájam, meliem a mixujem teplé či studené. Aby som dosiahol všetkých týchto funkcií, disponujem desiatimi rýchlostnými stupňami a pulzným spínačom pre maximálne otáčky. Pre jednoduché zostavenie a výmenu nástavcov som vybavený bajonetovým systémom. Som bezpečný pre veľkých i malých. Pri maximálnom výkone sa nepohnem z miesta vďaka protišmykovým nôžkam a aretačná poistka mi nedovolí, aby som sa samovoľne spustil vo vyklopenej polohe.
Mám tri výstupové konštrukcie, vďaka ktorým toho toľko dokážem

Moja nerezová misa s objemom 5,5 litra nadchne aj početnejšiu rodinu

Ušľahám v nej až osem vajec a spoločne s mojím silným motorom viem spracovať ťažké cestá. Na všetko dohliadnem pomocou priehľadného veka, do ktorého môžem počas chodu pridať ďalšie suroviny. Pri akomkoľvek výkone neušpiním kuchyňu a ako bonus zabavím aj menšie kuchárov/kuchárky.
Moja nerezová misa s objemom 5,5 litra nadchne aj početnejšiu rodinu

Som vybavený planetárnym systémom miesenia, miešania a šľahania

Počas procesu moja hlavica rotuje oboma smermi zároveň, preto zaručujem bezzvyškové premiešanie obsahu misy, a to bez akejkoľvek hrudky.
Som vybavený planetárnym systémom miesenia, miešania a šľahania

Balónová metla

Pre šľahanie až ôsmich vajec či 12 bielkov alebo výrobu výbornej šľahačky a jemného krému.
Balónová metla

Miesiaci hák

Zamiesim akýkoľvek druh ťažkého cesta, napr. na chlieb, pizzu alebo cestoviny.
Miesiaci hák

Miešacia metla

Ľahké cestá opatrne premiešam a ponechám v nich dostatok vzduchu ako pri ručnom šľahaní. Bezkonkurenčné koláče, torty, krémy alebo polevy sú na svete.
Miešacia metla

Vďaka vysokému výkonu 1000 wattov pre mňa nie je problém pomixovať všetko, na čo si spomeniem

Až 1,5 litra najrôznejších druhov polievok, kaší, výživ, smoothies, kokteilov aj ľadových trieští. Ak potrebujem namlieť kávu, nakrájať cibuľu, rozomlieť oriešky, vymením mixér za nádobu mlynčeka a je to!

Dáte si čerstvo pomleté mäso alebo klobásu?

Pýšim sa aj touto funkciou! S mlynčekom na mäso zvládnem pripraviť zmes na karbonátky, hamburgery či na boloňskú omáčku. Pomocou ďalších nástavcov môžem vytvárať údenárske produkty v dvoch veľkostiach - napríklad klobásky alebo jaterničky.
Dáte si čerstvo pomleté mäso alebo klobásu?

Mám tri vymeniteľné nástavce na strúhanie a krájanie

Pomocou nich strúham najemno alebo nahrubo, krájam plátky do polievky a na šalát. Ľahko pripravím najrôznejšie druhy zeleniny, ovocia, zemiaky alebo dokonca aj strúhanku. Urýchlim tak celý proces varenia prakticky od A až po Z.
Mám tri vymeniteľné nástavce na strúhanie a krájanie

Nič sa nevyrovná chuti domácich cestovín

Tak veľmi milujem výrobu cestovín, že som vybavený hneď piatimi nástavcami na ich prípravu, od špagiet až po fliačky. Akékoľvek cesto na cestoviny pre mňa nie je prekážkou. Dáte si špenátové, fazuľové, celozrnné cestoviny? Stačí, keď dokonale zmiešam všetky ingrediencie, zvolím nadstavec a domáce cestoviny sú hotové raz dva.
Nič sa nevyrovná chuti domácich cestovín

Kuchynský robot  SENCOR STM 3700WH

Robot je osadený planetárnom systémom pre  hnetenie, miešanie a šľahanie. Zaručuje tak bezzbytkové premiešanie obsahu misy . Nástavce rotujú okolo svojej osi a súčasne okolo osi prevodovky a to umožňuje spracovanie 100 % obsahu misy a garantuje dokonalé premiešanie ingrediencií.

Otáčky v robote sú regulovateľné a tým dosiahnete optimálnu rýchlosť. Bajonetový systém uchytenia nástavcov umožňuje rýchle zostavenie aj výmenu. Protišmykové nožkičy zabraňujú pohybu robota pri jeho používaní a pre vašu bezpečnosť je osadený tepelnou poistkou proti prehriatiu.

Parametre a špecifikácie:

- Objavujte nové obzory s viacúčelových príslušenstvom- 18 kusov

- Planetárny systém

- 5,5 l nerezová nádoba

- Šľahanie až 8 vaječných bielkov

- Funkcia PULSE

- Regulácia rýchlosti otáčok, na nastavenie optimálnej rýchlosti

- Protišmykové nožičky, ktoré zabraňujú v pohybe robota pri používaní

- Tepelná poistka proti prehriatiu

- Špeciálny tvar a konštrukcia balónovej metly na šľahanie pre nadýchanú penu z bielkov

Planetárny systém miesenia, miešania a šľahania

- zaručuje bezzvyškové premiešanie obsahu misky

- nadstavce rotujú okolo svojej osi a súčasne okolo osi prevodovky

- umožňuje spracovať 100% obsahu misky, garantuje dokonalé premiešanie ingrediencií

Technické parametre:

- Bajonetový systém uchytenia nadstavcov umožňuje rýchle zostavenie i výmenu

- Odnímateľná miska a príslušenstvo pre jednoduché umývanie v umývačke na riad

- Aretačná poistka v hornej polohe výkyvného ramena

- 1000 W

Príslušenstvo:

- Krájač mäsa,

- Výrobňa cestovín,

- Orezávač a strúhadlo,

- Hák na miesenie,

- Metla na miešanie tvaru písmena A,

- Balónová metla na šľahanie,

- Mlynček na kávu, bylinky a korenie,

- Plnič údenín,

• slabý výber strúhadiel na zeleninu, zemiaky tam nenastrúham

• Nekvalitný výrobok, po roku odišiel

• Bohaté príslušenstvo
    • Žiadne príslušenstvo nefunguje

Okrem miesenia cesta šľahania na nič iné nepoužiteľný. Či už chcete mlieť mäso, strúhať zeleninu alebo jablká,odštavovať , vyrábať cestoviny nič nefunguje. Kupoval som ho hlavne preto že má toľko funkcii a nakoniec som aj tak kúpil samostatný odšťavovač, mlynček na mäso atď. Nikomu tento nepodarený výrobok neodporúčam!!!

SENCOR (značka)

Dobrý den, děkujeme za Vaší recenzi. Můžete nás prosím kontaktovat na [email protected] .Pravděpodobně není robot správně sestaven ,pokud by byl robot jak píšete nefunkční, nefungovala by ani spodní část na hnětení těsta, neboť jsou tyto části provázané. Pokud chcete používat mixovací nádobu, je třeba aby symboly uvedené na víku byly zarovnány. Musí být šipka proti šipce ,přesně jak je uvedeno v návod k obsluze. Spotřebič je vybaven bezpečnostní pojistkou ,která neumožní mixéru spuštění, pokud není správně připevněn. S pozdravem Sencor Care.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

s robotem celkem spokojeni ,mixer má menší nože,některé potraviny málo našlehá,musí déle mixovat

Kuchyňský robot má již naše dcera a je spokojená s produktem.

Robot jsme koupili synovi jako dárek k vánocům a je velmi spokojený

• Kvalitní výrobek
    • Bohaté příslušenství

Funguje jak má...

• bohaté příslušenství, zatím nevyzkoušeno, snad bude fungovat tak jak má
    • výborná kvalita výrobku se spoustou příslušenství za rozumnou cenu

Zatiaľ som s produktom spokojná. Spĺňa moje požiadavky.