Kenwood KMM 770 Major Premier

Odšťavovač
Mlynček na mäso

• ešte som nevyskúšala všetko ale zatiaľ som spokojná
  • , zakúpené v Andrea Shop

• Vynikajúca kvalita, kovové prevedenie - čiže odolnejšie, ako len plast, super výkon

Vynikajúci robot s kvalitným kovovým prevedením. Nemá chybu. Vybrala som tento produkt, nakoľko už jeden robot od tejto značky mám. Super cena za výbornú kvalitu. Je vhodný aj pre náročnejších klientov, ktorý používajú robot pravidelne. Funguje presne ako som očakávala, dokonca ma prekvapilo jeho pevné prevedenie a výdrž.

• Silný motor, vymieša aj husté cesto, ako na chlebík
    • Nevýhody sme zatiaľ nezistili

Výborný pomocník do domácnosti.

Príkon
Pulzný spínač
Lis na citrusy
Odšťavovač
Mlynček na mäso

Kuchynský robot je elegantný funkčný doplnok každej kuchyne. S výkonom 1400 W vám pomôže šľahať, miešať alebo hniesť. Vaše koláče a krémy budú dokonalo hladké vďaka excelentnému planetárnemu systému miešania.

Objem miešacej nerezovej misy je 4,6l. KENWOOD KMM 770 CHEF Premier Small Pack má vo výbave 3 miešacie nástroje. Metla v tvare K je určená na jemné cestá, miešací hák pre tuhé cestá a balónová metla pre nadýchanie bielkového snehu a krémov. Dlhú životnosť kuchynského robota zaručuje jeho celokovové vyhotovenie.

2zákazníci neodporúčajú produkt

• silny motor, antikorova misa, kovove prevedenie
    • nepouzitelny pri mensich mnozstvach, material len roznmaze po stene misy, je hlucny, pri tuhsich cestach sa dost rozkmita (nie je pevny) napriek tomu ze je tazky. rezacie nastavce treba dokupit, a napojit cez redukcny kus cim vznika dalsia prilezitost na prenos vibracii , zo struhacieho bubna material (napr. struhane jablko treba vytahovat, - nevypadava automaticky, len sa viac a viac upechuje v bubne struhadla)
    • , , obruc ktora drzi struhaci bubon v tele pristroja sa po chvili uvolni, treba ho dotahovat pocas prace.

vybrala som si ho preto ze som az do tohto vyrobku spokojna s kenwood znackou.
    zial tento vyrobok (mozno len typ) nesplna to co som ocakavala od robotu
    uprimne lutujem ze som ho kupila.

• ešte som nevyskúšala všetko ale zatiaľ som spokojná
  • , zakúpené v Andrea Shop

• - zvládne aj naozaj malé množstvo cesta (piškótové len z troch vajec napríklad)
    • - perfektne vymiesi piškótové, keksové, chlebové cesto, aj cesto na bagety, rožky či vianočku
    • - vynikajúci výsledok pri šľahaní bielkov
    • - nízka hlučnosť (v porovnaní s mojím starým mixérom)
    • - praktická stierka, ktorá sa dá použiť aj na zarovnanie cesta pred pečením, či rozotretie polevy na koláči
    • - tepeplne odolná mixovacia nádoba
    • - pri tuhšom ceste je potrebné pomôcť mu (pri rožkoch si doslova oddelil kus cesta a "tlačil" ho pred sebou)
    • - nie je možné prepnúť režim,t.z. keď používate mlynček na mäso alebo lis na ovocie, krúti sa aj hlava, do ktorej sa dávajú háky na cesto a krémy (u môjho starého mixéra to bola automatika, že šla len jedna časť)
    • - čím vyššia rýchlosť alebo čím tuhšie cesto, tým viac robot vibruje
    • - dostať vyšľahané bielky z balónovej metly bol vcelku zážitok

Pomer cena výkon zodpovedá očakávaniam. Primárne sme mixér kupovali na miesenie chlebového a iného kváskového cesta a výsledky stoja za to, čiže za mňa rozhodne dobrá kúpa. Lisom na ovocie treba okrem ovocia prehnať jeden - dva razy aj vzniknutý "odpad", pretože aj pri najtuhšom nastavení je odpadová masa pomerne mokrá, ale to nebol primárny účel, pre ktorý sme mixér kúpili, takže tento malý nedostatok mu určite odpustíme. :)

• Silný motor, vymieša aj husté cesto, ako na chlebík
    • Nevýhody sme zatiaľ nezistili

Výborný pomocník do domácnosti.

• celokovová konštrukcia pôsobí dojmom serióznosti
    • cesto na bábovku vymiesi perfektne do vláčno-hladka ľavou zadnou, teda asi behom štyroch minút s nasadením max. 5% svojich možností.
    • nádoba mixéra je čosi neuveriteľné, určite prežije aj nukleárny výbuch
    • ovládanie stroja je príjemné a plynulé, je cítiť vyššiu triedu
    • zvuky, ktoré pri práci vydáva, by mohli byť trochu kultivovanejšie ale dá sa to vydržať. Nie je to trápením sa. Je to charakterová črta.

Síce nemám bohvie aké skúsenosti s kuchynskými robotmi, ale tento sa mi zdá byť, kvalitný, výkonný, serióznej konštrukcie. Za cenu, ktorú som za neho zaplatil sa určite oplatí.
    Radosť s ním pracovať.
    Pre niekoho možno nepochopiteľne, ale uvítal som, že robot v základnej výbave neobsahuje veľké množstvo príslušenstva. Zaplatil som len za to, čo som chcel a nie za kopu plastových haraburdov, ktoré sa mi budú váľať po chalupe a nikdy ich nevyužijem. Keď budem nejaký ten nástavec potrebovať, tak si ho kúpim s vedomím, že tie "veľké" peniaze dávam za kvalitný kus, ktorý určite využijem, a nie za ruksak bakelitových "zavadzátok" predurčených na zapadnutie prachom.

• Kvalitný, dobrá cena, spokojnosť vo všetkom
  • , zakúpené v NAY Elektrodom

• celokovový
    • jednoduchá obsluha a výmena náradí
    • koláče jedna báseň
    • kysnuté cesto nadýchané
    • hlučný
    • nerezová misa je dosť ťažká-mohla mať uško na lepšie uchytenie
  • , zakúpené v DATART.sk

• Výkonný za dobrú cenu
    • Veľká misa a dostatočne hlboká
    • Objemný sklenený mixér
    • Kvalitný mlynček na mäso
    • Robot neobsahuje v štandardnom balení príliš veľa vecí, ktoré vôbec nevyužijem a iba by nám v kuchyni zaberali miesto. Má len mlynček na mäso, sklenenú mixovaciu nádobu a 3 metly, ostatné príslušenstvo sa dá dokúpiť jednotlivo.
    • Veľmi veľká metla na šľahanie - poriadne našľahá.
    • Tvarovaná metla na hnetenie s ochranou proti naberaniu cesta až takmer do motora.
    • Verím, že kovovými súčiastkami aj telom robota sa predĺži ja jeho životnosť.
    • Misa nemá rúčku - ťažko sa z nej vysypáva alebo vylieva cesto, keď je plná (je ťažká)
    • Píšu, že je celokovový, no otáčacie napojenie mixéra je plastové.
    • Myslím, že nemá planetárne miešanie, no aj napriek tomu šľahá super.
    • Misa a mixovacia nádoba natoľko zapadnú do seba, že som ich nedokázala pri zopár použitiach zo začiatku vybrať, musela som zavolať muža.
    • Nie je to úplne negatívum, ale veľká nerezová misa aj sklenená mixovacia nádoba sú síce fakt super, no sú aj ťažké.

Produkt je podľa mňa vhodný na každodenné bežné, ale aj náročnejšie využitie v domácnosti. Má objemné nádoby, čo zjednodušuje prácu aj s veľkými množstvami surovín.

• Ked išiel, dalo sa.
    • Po 3 mesiacoch sa zacala rozpadavat metlicka na slahanie, reklamaciu nam neuznali, z dovodu ze bola "mechanicky poškodená". A to som na tom šľahala len piškótové cesto. Zjavne urobené z nekvalitného materiálu.

Ak budete mať štastie na dobrý kus, možno, len sa nedostat k reklamacii, pristup k zakaznikovi pod kritiku.