Bosch MUM 54240

Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Tohto pomocníka sa nebudete chcieť vzdať. Jedinečný a viacúčelový spotrebič Bosch Styline precízne vykoná svoju prácu a ušetrí váš drahocenný čas. Disponuje širokým príslušenstvom, silným motorom a dbá o vašu bezpečnosť. Po použití stačí jednoducho opláchnuť pod tečúcou vodou a tento kuchynský robot je znovu pripravený na akciu.

Multi-motion drive

Jedinečnou prednosťou tohto kuchynského robota je jeho sila a účinnosť. Jeho miesiace háky, šľahacie a miešacie metly sa otáčajú po eliptických dráhach v troch rôznych smeroch a tým zvyšujú jeho efektivitu.

Materiál
mechanické-gombíkové
Dĺžka pripojovacieho kábla
1.1 m
biela

Výborný stroj, dobrá kúpa.

• Všetko funguje ako má
    • -nezvyklá konštrukcia, dlhšie trvá, než si človek zautomatizuje používanie
    • -pozor na dotlačenie nástrojov pri zostavovaní, sú tam bezpečnostné poistky, ktoré nespustia pohon

Super vykon za dobru cenu

biela

Ocenenie

Produkt roku 2015 - Top v kategórii

Multifunkčné rameno

Praktická konštrukcia snúbi efektívny úžitok s ergonomickým ovládaním a všestranným využitím. Multifunkčné rameno disponuje zároveň veľkou silou aj jednoduchým ovládaním. Pripojením rôznorodého príslušenstva dosiahnete množstvo výsledkov a vytvoríte veľa kuchynských dobrôt.
Multifunkčné rameno

Čisté za pár sekúnd

Bosch univerzálny kuchynský robot za vás urobí mnoho práce. S jeho čistením sa nemusíte zbytočne zdržiavať. Postačí jednoduché umývanie pod tečúcou vodou a prístroj je pripravený na ďalšie použitie.
Čisté za pár sekúnd

Široké príslušenstvo

Tento spotrebič zahŕňa veľké množstvo nástavcov pre široké využitie. Pri pečení oceníte miesiace háky, šľahacie a miešacie metly. Prípravy hlavného chodu uľahčia mlynček na mäso a mixér.
Široké príslušenstvo

Bezpečnosť predovšetkým

Pre vašu bezpečnosť je prístroj vybavený pozvoľným nábehom motora a poistkou opätovného zapnutia. Stabilitu zaisťujú gumové nožičky.
Bezpečnosť predovšetkým

Zdravo a chutne

So spotrebičom Bosch ušetríte nielen čas, ale aj tuky. Pokiaľ sa rozhodnete pre zdravú stravu, máme tu pre vás krájacie a strúhacie kotúče, s ktorými si pripravíte zdravé šaláty raz dva. V mixéri si môžete pripravovať zdravé a výdatné smoothie plné vitamínov.
Zdravo a chutne

- taštička s príslušenstvom,
- DVD s recepty,
- farba: strieborná

4zákazníci neodporúčajú produkt

Výborný stroj, dobrá kúpa.

• Všetko funguje ako má

• Prepracovanost

Perfektny

• , zakúpené v OKAY.sk

• - spĺňa naše predstavy
    • - primerané príslušenstvo, rozšírenie základne zostavy drahé
    • -rameno pri miesení sa pohybuje, dufam, že to nebude dôvodom nefunkčnisti krátko po uplynutí záruky
    • - pri strúhaní zemiaky, zelenina zostáva nepoužívatelný odpad na kotúči

- zaťial po 5 násobnom použití spokojnosť
    - môžem doporučiť

• všetko je super
    • chýba strúhadlo na zemiaky a na mak
    • raz sa zlomil unášač

Mám ho momentálne vyše dva roky a môžem zhodnotiť, že funguje výborne. Používam ho veľmi často, a za celý čas sa mi na ňom pokazil jedine unášač, raz pri strúhaní kapusty, kedy sa zlomil, následne sme ho zalepili, a druhýkrát sa zlomil tak, že sme ho museli už vymeniť. Inak lis na ovocie som nepoužila ani raz. Jedine chýba strúhadlo na zemiaky, ale začala som ich strúhať na slzičkách, na placky a tak podobne... Strúhadlo na mak po ostatných recenziách som nekupovala a používam mlynček na kávu tiež od Bosch.

• šikovný pomocník

ešte celkom nepreskúšaný, ale inak šikovný pomocník

• výkon
    • tichý chod
    • rozsiahle príslušenstvo

Splnil moje očakávania.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Kúpila som ho predovšetkým na miesenie chleba, pri 0,5 kg cesto viacmenej mazal po mise, pri 0,7 kg už miesilo v pohode.
    • So strúhaním som spokojná, nejaké zbytky ostanú, ale nie veľa.
    • Ostatné vybavenie som zatiaľ neskúšala.
    • Celkovo som spokojná, splnil očakávania.
    • Nemôžem si vybrať farbu a potrebné príslušenstvo v základnej zostave.

Vybrala som na základe recenzií, zatiaľ v pohode.

• , zakúpené v HEJ.sk

• Mám ho len krátko ale som spokojná. Pracuje podľa očakávania
    • Zatiaľ nič

Keďže som už mala podobný zvolila som teraz s vyšším výkonom 900 W a som spokojná.
    Šetrí ruky, vrelo odporúčam