Kenwood Prospero KM 287

strieborná

• , zakúpené v Shoppie.sk

• Výkon, funkcie
  • , zakúpené v HEJ.sk

vlastním v domácnosti viac spotrebičov tejto značky a som s nimi spokojný, kuchynský robot je veľký pomocník či už pri varení alebo pečení

• , zakúpené v HEJ.sk

Tento istý produkt mám už druhý krát.

Materiál
mechanické-gombíkové
Dĺžka pripojovacieho kábla
1.5 m
strieborná

Kompaktný kuchynský robot ideálny pre každodenné rodinné varenie. Robot je vyrobený z vysoko kvalitných a odolných materiálov. Má robustný nerezovú misu, stabilné gumové nožičky a príslušenstvo z odolného skla a tvrdeného plastu. Vďaka prísavným nožičkám je stabilita pri prevádzke zaistená na každom povrchu. Robot sa vyznačuje planetárnym systémom miešania, takže umožňuje nástrojom otáčanie a dokonalý pohyb okolo vnútra misy, tak aby dosiahli na všetky miesta a ingrediencie perfektne zmiešali. Príkon je 900 W a ponúka 6 rýchlostí prevádzky s plynulou reguláciou výkonu. Robot má tri výstupy pre pripojenie bohatého príslušenstva, s ktorým zvládnete prípravu takmer každého pokrmu. Tento multifunkčný robot v elegantnom prevedení sa stane ozdobou Vašej kuchyne a nepostrádateľným pomocníkom pri varení i pečení.

4zákazníci neodporúčajú produkt
  • , zakúpené v Shoppie.sk

• Výkon, funkcie

• Vcelku slušná výbava za přijatelnou cenu
    • Skleněný mlýnek na kávu a mixer
    • Velmi hlučný
    • Hlava robota se při hnětení těsta divně kýve
    • Motor ztrácí výkon už při hnětení mírně hustšího těsta, to platí i pro trošku náročnější práce při míchání (těsto na bublaninu)
    • Po druhém použití mlýnku na kávu v robotu odešla jakási plastová převodovka, záruční servis odmítl reklamaci z toho důvodu, že byl robot přetížen.

Nedoporučuji koupi z těchto důvodů:
    Slabý motor
    Nekvalitní plastové vnitřní díly
    Celkové provedení není příliš kvalitní

• - riesi vsetko co potrebujem v 1 zariadeni
    • - dobre sa cisti
    • - pevny, stabilny, neposuva sa
    • - zatial sa mi nestalo, ze by nieco nezvladol vymesit
    • - mlete maso na jednotku
    • - podla mna nie je prilis hlucny
    • - plasty mi pripadaju kvalitne pevne nemam strach ze sa pri praci rozpadne
    • - na odstavovaci mi kusok vadi ten poharik a v celku maly priestor pre odpad (ale na domace pouzitie postacuje)
    • - neviem sa dopracovat k prislusenstvu na dokupenie (jedna misa je pre mna malo)
    • - treba si precitat na kolko cesta (muky) je urceny a dodrzat to (odporucanie pre tych co tvrdia ze nezvlada miesit)

Mam ho cca 1 rok a zatial som velmi spokojna. Sice len dnes som prvykrat mlela maso ale na moje prekvapenie to zvladol vyborne. Inak vyuzivam pomerne casto najma k peceniu (cesta, kremy, plnky) a nikdy nesklamal, stale vyzera ako novy, nebadam ziadne poskodenia ani opotrebenie.Nedavam vsak do umyvacky. Cena bola podla mna dobra vzhladom na kvalitu. Do beznej domacnosti vrelo odporucam. Docenujem mlyncek na kavu.

• , zakúpené v HEJ.sk

Tento istý produkt mám už druhý krát.

• Multifunkčnosť
    • Hlučný

Až na hluk môžem odporúčať, hoci som ešte nestihol všetky funcie.

• , zakúpené v HEJ.sk

• - sucastou balenia je aj mlyncek na mak a mäso
    • - skvely robot za skvelu cenu
    • zatial nic

pouzivam ho len kratko, ale zatial som spokojna, robot splnil moje ocakavania

• , zakúpené v HEJ.sk

• Nemám zatiaľ nič čo by som vytkól

Za pár dní sme vyskúšali všetky funkcie a sme s ním spokojní. Ešte do budúcnosti chceme k nemu dokúpiť mlynček na mak, ktorý nám k tomu chýba.
    Výrobok odporúčam

• vela doplnkov,dobra cena
    • hlucny,cudne pohyby hlavy robota,nevedel si poradit s cestom na linecke kolace.

aj napriek nedostatkom som s nim spokojny.

• Kenwood Prospero KM287 je kuchynský robot s presne rovnakými parametrami a vybavením ako je robot Kenwood KM 266, ktorý som kúpil v Metro Nitra v roku 2008 za cca 6000,. SK.Jediný rozdiel v tomto novom modeli je ten , že je tam pridaný mlynček na kávu,či bylinky. Mám odskúšané všetky jeho funkcie aj jeho vybavenie.Pri pomerne častom používaní mi vydržal 7 rokov.
    • Neviem koľko vydrží model KM 287, nakoľko recenzie na neho sú od roku 2014 a to som pozrel všetkých predajcov, ktorí ho ponúkajú na internete.
    • V mojom prípade som sa ale rozhodol KM 287 kúpiť, nakoľko
    • mi zostali všetky náhradné diely z KM 266.Ak vydrží 6.rokov
    • môžem byť spokojný.
    • Po 6. rokoch popraskala plastová časť nosiča sekacích nožov čo som riešil kúpou náhradného dielu za 20,-€. Po siedmych rokoch sa pokazili nejaké prevody v motore.Robot po zapnutí vydáva zvuk ako keď škrípu niektoré prevodové koliečka v motore. Takže je zrelý do servisu, alebo na náhradné diely.

Ak vydrží aspoň 6.rokov tak je to dobrá kúpa.Ale to nikto dopredu nevie.