Kenwood FP 260

Dobrá značka
    Pekný dizajn
    Bohaté príslušenstvo

• , zakúpené v HEJ.sk

• Jednoduche skladanie, malo miesta zabera, rychlo struha, vyborne mixuje.
    • Mala miska (prijala by som 2.1l), pri struhani zeleniny na konci zostavaju velke kusy, ktore prepadnu do nastruhanej casti.

Odporucam mensim rodinam.

• , zakúpené v PecenyVareny

• Pekny dizajn, rýchly, šikovný, skladný.
    • Všetky doplnky plnia účel, pre ktorý som si tovar vybrala.
    • Malý objem dózy na miešanie iba 1l, mohla byť aspoň 1,5 litrová. Ale cesto mi našťastie z dózy nevykypelo.
    • Časti ako hlavná oska na točenie a hnietiace nože som čakala, že budú kovové ale bohužial sú plastové.

S výrobkom som veľmi spokojná, určite doporučujem!
    Iba z hľadiska dlhšej trvácnosti by som určite prijala časti (ako oska,hnietiace nože) kovové.

Miesenie
Regulácia rýchlosti
Ovládanie
mechanické-gombíkové
strieborná

Kuchynský robot Kenwood FPM 260 praktický pomocník, vďaka ktorého všestrannosti môžete krájať, strúhať, sekať, alebo pripravovať nápoje. S patentovaným dual-drive systémom FOOD PROCESSOR je motor s výkonom 750 W veľmi účinný a spracuje aj väčšie porcie. Všetko príslušenstvo je možné umývať v umývačke. Objem nádoby je 2,1 l a jej pracovná kapacita je 1,2 l. MultiPro systém ponúka celý rad príslušenstva okrem iného aj sklenený mixér s objemom 1,2 l, lis na citrusy, 3 Cena DATART.SK obsahuje RP, ...

• Vhodný pre viacpočetnú rodinu
    • Kvalitné prevedenie
    • Zaberie veľký priestor

Dobrá značka
    Pekný dizajn
    Bohaté príslušenstvo

• , zakúpené v HEJ.sk

• Jednoduche skladanie, malo miesta zabera, rychlo struha, vyborne mixuje.

Odporucam mensim rodinam.

• - dobry dizajn
    • - sklenena nadoba na mixovanie (aj ked niekomu sa moze zdat tazka)
    • - vyborne mixuje
    • - mlyncek na korenie
    • - dost hlucny

Produkt mam zatial iba dva tyzdne, ale som velmi spokojna. Pouzivam hlavne mixer na mixovanie zeleniny a ovocia a vysledok je vyborny, perfektne vsetko pomixuje neostavaju ziadne vacsie kusy, takmer dokonala stava.

Mlyncek na korenie je taktiez vyborny, pomixuje ci uz sezam, konopne semienka a pod. na drobno.

Kovove kotuce su tiez v poriadku, akurat ze ostava vzdy nepokrajany platok (mrkva a pod).

Sekaci noz poseka taktiez vyborne, len na dost drobne kusky.

Kupu nelutujem, som velmi spokojna. Uvidim ako dlho vydrzia ostre noze :).

• , zakúpené v PecenyVareny

• Pekny dizajn, rýchly, šikovný, skladný.
    • Všetky doplnky plnia účel, pre ktorý som si tovar vybrala.

S výrobkom som veľmi spokojná, určite doporučujem!